آیا درخواست رفع تعلیق هاست را دارید؟

می توانید از طریق این فرم درخواست رفع تعلیق هاست خود را برای ما ارسال کنید. ما به طور جدی درخواست شما را بررسی و در صورت صلاحدید ترتیب اثر های لازم انجام خواهد شد.

رفع تعلیق هاست

  12 − پنج =

  مهمترین پرسش و پاسخ شما

  حساب میزبانی من به حالت تعلیق درآمده است

  برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دلیل تعلیق حسابتان، لطفا وضعیت حساب خود را در ناحیه کاربری خود بررسی کنید. از آنجا، می‌توانید ببینید که چرا حسابتان غیرفعال شده است، و همچنین یاد بگیرید که چگونه یا چه زمانی می‌توانید حسابتان را دوباره فعال کنید.

  حساب من فعال هست ولی به دامنه دیگری ردایرکت می شود. مشکل چیست؟

  آیا حساب شما به عنوان Active در ناحیه کاربری نشان داده می شود اما آیا دامنه شما به suspendeddomain.org هدایت می شود؟ این مورد بدلیل تنظیم نشدن دی ان اس های اکانت اتفاق می افتد و یا بدلیل تعلیقی که قبلا روی اکانت شما اعمال شده است. راه حل چیست؟ در اکثر موارد با منتظر ماندن جهت رفع این مشکل به صورت اتوماتیک برطرف می شود و یا با حذف cache مرورگر و یا استفاده از دستگاه و مرورگر دیگری این مشکل برطرف می شود.

  آیا با ارسال درخواست من، رفع تعلیق حساب تضمینی هست؟

  برای امنیت و محرمانه بودن حساب شما، نمی‌توانیم در مورد وضعیت نظر بدهیم یا تغییراتی در هیچ حسابی از طریق ایمیل ایجاد کنیم. در صورتی که تشخیص دهیم به طور غیر عمدی و یا اشتباهی حساب شما بسته شده است اقدامات لازم در خصوص فعال شدن حساب شما را انجام خواهیم داد