میزبانی وب رایگان PHP

تماس با ما


با ما تماس بگیرید

آیا در مورد هاست رایگان ما یا هر یک از پیشنهادات دیگر در وب سایت ما سؤالی دارید؟ لطفا گزینه زیر را بررسی کنید تا ببینید از چه راه هایی می توانید به سؤالات خود پاسخ دهید!

من در مورد هاست رایگان سوال دارم

اگر می خواهید بدانید هاست رایگان ما چگونه است، فقط خودتان آن را امتحان کنید! می‌توانید در عرض چند دقیقه و به‌طور کاملا رایگان یک حساب کاربری راه‌اندازی کنید، بنابراین لطفا در ثبت‌نام دریغ نکنید و خدمات ما را خودتان امتحان کنید!

اگر بعد از امتحان کردن خدمات ما همچنان سؤالی دارید، لطفا به وبلاگ برای پاسخ به بسیاری از سوالات رایج مراجعه کنید. اگر پاسخ سوال خود را در آنجا پیدا نکردید، می توانید با ارسال پست در دسته پشتیبانی موجود در پنل هاست، سوال خود را در قسمت تیکت از ما بپرسید.

شما همچنین می توانید از طریق سیستم چت آنلاین مستقیما با ما در ارتباط باشید تا به سوالات شما پاسخ داده شود.

چگونه می توانم آدرس دامنه خودم را به هاست رایگان متصل کنم؟

شما پس از فعالسازی هاست به راحتی می توانید با تنظیم دی ان اس های ns1.ihweb.ir و ns2.ihweb.ir روی دامنه خودتان و سپس از طریق ورود به پنل هاست رایگان و قسمت addon domains دامنه خود را اضافه کنید. البته باید در نظر داشته باشید که پس از تنظیم دی ان اس باید چند ساعت منتظر بمانید تا نیم سرورها به روز شوند و از طریق پنل هاست رایگان آن را اضافه کنید.

من برای اکانت میزبان رایگان خود به کمک نیاز دارم

می‌توانید پاسخ بسیاری از سؤالات رایج و نحوه آموزش را در وبلاگ پیدا کنید. اگر پاسخ سوال خود را در آنجا پیدا نکردید، می توانید با ارسال تیکت در دسته پشتیبانی هاست، سوال خود را در از ما بپرسید.

چرا پس از ثبت نام، ایمیل تایید برای من ارسال نشده است؟

در نظر داشته باشید اگر ایمیل برای شما ارسال نشده است دو علت وجود دارد یا اینکه ایمیل را در زمان ثبت نام اشتباه وارد کرده اید و یا بخش هرزنامه یا صندوق اسپم ایمیل ثبت نام شده را بررسی نکرده اید! جهت فعالسازی اکانت نیاز هست تا حتما روی لینک فعالسازی کلیک و آن را تایید کنید سپس مشخصات تکمیلی هاست به ایمیل شما در قسمت اسپم ارسال خواهد شد و فقط از طریق مشخصات ارسال شده اقدام به ورود به حساب کاربری خود کنید.

حساب میزبانی من به حالت تعلیق درآمده است

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دلیل تعلیق حسابتان، لطفا وضعیت حساب خود را در ناحیه کاربری خود بررسی کنید. از آنجا، می‌توانید ببینید که چرا حسابتان غیرفعال شده است، و همچنین یاد بگیرید که چگونه یا چه زمانی می‌توانید حسابتان را دوباره فعال کنید.

آیا حساب شما به عنوان Active در ناحیه کاربری نشان داده می شود اما آیا دامنه شما به suspendeddomain.org هدایت می شود؟ این مورد بدلیل تنظیم نشدن دی ان اس های اکانت اتفاق می افتد و یا بدلیل تعلیقی که قبلا روی اکانت شما اعمال شده است. راه حل چیست؟ در اکثر موارد با منتظر ماندن جهت رفع این مشکل به صورت اتوماتیک برطرف می شود و یا با حذف cache مرورگر و یا استفاده از دستگاه و مرورگر دیگری این مشکل برطرف می شود.

برای امنیت و محرمانه بودن حساب شما، نمی‌توانیم در مورد وضعیت نظر بدهیم یا تغییراتی در هیچ حسابی از طریق ایمیل ایجاد کنیم.

من می خواهم وبسایتی را گزارش بدهم

ما گزارش های سوء استفاده را بسیار جدی می گیریم. لطفا گزارش سوء استفاده خود را به بخش گزارش تخلف ارسال کنید و ما به سرعت گزارش شما را بررسی خواهیم کرد.کلیشه های هاست رایگان را فراموش کنید!