آیا سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را مطالعه کنید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، لطفا سوال خود را برای ما ارسال کنید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

از ما بپرس

  پانزده − پنج =

  مهمترین پرسش و پاسخ شما

  آیا هاست شما واقعا رایگان است؟

  بله، شما می توانید وب سایت خود را بدون پرداخت هزینه میزبانی کنید. همیشگی! ما میزبان وبسایت های PHP و HTML هستیم.

  آیا می توانم یک زیر دامنه رایگان دریافت کنم؟

  شما می توانید به تعداد دلخواه از زیر دامنه های رایگان مانند yourname.ihweb.ir استفاده کنید. همه به صورت رایگان!

  چقدر طول می کشد تا اکانت من راه اندازی شود؟

  حساب های ایران هاست وب به طور خودکار در عرض چند دقیقه ایجاد می شوند. البته باید توجه داشته باشید که جهت فعالسازی باید لینکی که به ایمیل شما ارسال شده است را تایید کنید.

  آیا می توانم دامنه های خود را میزبانی کنم؟

  بله، شما می توانید آدرس دامنه خود را در ایران هاست وب میزبانی کنید. ما خودمان خدمات ثبت دامنه را ارائه نمی دهیم، اما می توانید به راحتی از دامنه خود که در جای دیگری به ثبت رسانده اید و با تنظیم دی ان اس های ns1.ihweb.ir و ns2.ihweb.ir از آن استفاده کنید.

  هاست رایگان برای چه مدت اعتبار دارد؟

  ایران هاست وب برای همیشه رایگان است! هیچ محدودیت زمانی برای هاست رایگان وجود ندارد. می توانید هر زمان که بخواهید ثبت نام کنید و تا زمانی که بخواهید از آن استفاده کنید! برخی از افراد سال هاست وب سایت خود را با ما میزبانی می کنند، بدون اینکه هیچ هزینه ای پرداخت کنند!

  چرا پس از ثبت نام، ایمیل تایید برای من ارسال نشده است؟

  در نظر داشته باشید اگر ایمیل برای شما ارسال نشده است دو علت وجود دارد یا اینکه ایمیل را اشتباه وارد کرده اید و یا بخش هرزنامه یا صندوق اسپم ایمیل ثبت نام شده را بررسی نکرده اید!

  چرا هاست رایگان ارائه می دهید؟

  ایران هاست وب میزبانی رایگان ارائه می دهد، زیرا ما معتقدیم که همه باید فرصت حضور آنلاین را داشته باشند. صرف نظر از اینکه چه کسی هستید، کجا هستید و بودجه شما چقدر است، ما معتقدیم که باید بتوانید یک وب سایت داشته باشید.

  چرا پس از تنظیم DNS نمی توانم دامنه خود را به هاست رایگان متصل کنم؟

  اگر پس از ثبت نام اقدام به اضافه کردن دامنه جدید از طریق کنترل پنل هاست را داشته باشید, باید توجه فرمایید که ممکن است مدتی (حداکثر 48 ساعت) نیاز باشد تا دامنه بطور کامل به میزبانی وب شما متصل گردد سپس می توانید دامنه جدید را در پنل هاست ثبت کنید. این عمل را تنظیم شدن دی ان اس گویند و مدت آن بستگی به مرکز ارایه دهنده خدمات اینترنت شما دارد.